Запорізький електротехнічний коледж
Запорізький електротехнічний коледж  
Запорізький електротехнічний коледж
Головна сторінка
Новини
Наше життя
Історія ЗЕТК
Керівництво коледжу
Спеціальності
Умови прийому
Защита персональних даних
Контакти
Спорт
Сторінка психолога
Медичний лекторій
Правовий лекторій
Плани коледжу
Благодійний фонд
Державні закупівлі
Новини
 •  15.05.2008
  Розпочав роботу сайт Запорізького електротехнічного коледжу...

 •  25.04.2010
  Свято 9 Травня...

 •  
  ПедПРЕСА
 • Кардуманов Георгій Павлович

  Кардуманов Георгій Павлович (10.11.1940р.н. м. Запоріжжя) художник, член Національного союзу художників України з 1978 р., член союзу дизайнерів України з 1996 р., викладач малюнка і живопису, провідний фахівець відділення «Дизайн» ЗЕК ЗНТУ з моменту його заснування в 1999р.

  Його шлях в образотворче мистецтво почався з художньої студії, продовжилося в Московському поліграфічному інституті, де він нвчався і успішно закінчив факультет художнього оздоблення друкарської продукції в майстрових видатних графіків А.Гончарова, М.Горошенко, А. Лепятського.

  Майже тридцять років він працює головним художнім редактором Запорізького обласного управління у справах видавництв і поліграфії. Його добросовісна і творча праця була відмічена почесними грамотами міністерства, медаллю Радянського Фонду Миру. Тричі був лауреатом всесоюзного конкурсу плакатів.

  Разом з виробничою діяльністю Г.П. Кардуманов плідно працював творчо як художник-графік, ілюстратор книг. Він був постійним учасником художніх виставок регіону, України, СРСР. Неодноразово обирався членом правління обласної організації СХ, де керував молодіжною секцією, сприяючи творчому зростанню багатьох нині відомих художників запорізького краю.

  У 1997-2002 роках з благословення Архієпископа Запорізького і Мелітопольського Василя заснував і керував школою іконопису єпархії, і її вихованці нині успішно працюють.

  За останнє десятиліття творчість художника-живописця дозволила провести декілька персональних виставок (Запоріжжя – Кіпр – Сан-Франциско - Запоріжжя). Багато творів художника знаходяться в приватних колекціях і галереях, музеях, Фондах Міністерства культури України і Росії.

  Як викладач майстер живопису поєднує передачу свого досвіду з вихованням естетичного смаку і етичних норм взаємин художника в суспільстві. Його праця була відмічена Почесною грамотою МОНУ(2005 р.), подякою управління культури Запорізької обласної державної адміністрації.


  ГАЛЕРЕЯ

  Вгору ^