Запорізький електротехнічний коледж
Запорізький електротехнічний коледж  
Запорізький електротехнічний коледж
Головна сторінка
Новини
Наше життя
Історія ЗЕТК
Керівництво коледжу
Спеціальності
Умови прийому
Защита персональних даних
Контакти
Благодійний фонд
Державні закупівлі
Новини

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія

lorem

lorem

Сторінка спорту

«Закоханий у красу і виразність рідної мови»

21 лютого в актовій залі коледжу пройшов захід «Закоханий у красу і виразність рідної мови», присвячений святкуванню Міжнародного дня рідної мови та вшануванню творчості Миколи Куліша, якому нещодавно виповнилося 125 років від дня народження. Свято відбулося під керівництвом викладача ПЦК українознавства та філології Ульяненко І.С. В заході взяли участь творчі колективи груп ЕМА 17 1/9 (Вітковський Д., Войнов А., Гузенко І., Литвиненко Д., Тарасюк Д.), ЕП 17 1/9 (Богуш А., Буняк Ю., Івахненко Є., Науменко А., Пфайфер А., Федоровська О.), ТОМ 17 1/9 (Говоруха А., Лісогор А., Новиков Д., Раденко М., Смола Д., Харітонов Д.) та ЕП 16 1/9 (Линник Н.). Протягом свята студенти виконували пісні, декламували поезії, демонстрували документальний фільм, інсценували уривки п’єси «Мина Мазайло» та висвітлювали факти «розстріляного життя» М.Куліша. Мова є основою духовного багатства та інтелектуального потенціалу будь-якого народу. Невтомно та натхненно працюйте задля всебічної підтримки нашої мови, зростання її престижу, зміцнення та розвитку.


Волонтерська допомога
ГО «Волонтерський Центр «Солдатський привал»

Студенти та працівники коледжу зібрали продукти харчування на потребу військовослужбовців, що перебувають у зоні проведення АТО й у «Солдатському привалі». Бійці 501 батальйону морської піхоти 36 бригади висловили велику подяку за підтримку і піклування студентів та викладачів коледжу.


Гей, Масляна прийшла, весну й сонце принесла!

16 лютого 2018 року в ЗЕТК ЗНТУ проводжали зиму і радо зустрічали любу весну гарними піснями, танцями та народними забавами. На заході ведучі розповіли про традиційне святкування Масляної протягом семи днів, а також провели веселі ігри: «Біг у мішках», «Заплети косу». Під час святкування Масляної присутнім дарував свої пісні хор «Дніпро», під які всі присутні водили хоровод. Завершилося свято пригощанням смачними млинцями зі сметаною та медом.

Будем Весну вітати,
Масляну стрічати,
Вінок в танці сплетемо – хоровод заведемо!

Військово-спортивні змагання, присвячені вшануванню пам'яті героїв Небесної сотні та 100-річчю бою під Крутами

30 січня 2017 року ПЦК фізичного виховання та захисту Вітчизни Запорізького електротехнічного коледжу ЗНТУ сумісно з ДЮСШ «Спас» провели військово-спортивні змагання серед студентів 1 курсу під девізом «Герої не вмирають». Захід присвячений одразу декільком подіям минулого: Дню Соборності України, вшануванню пам'яті героїв Небесної сотні та героїв Крут. Після урочистої хвилини мовчання команди з шести юнаків отримали нагоду довести гідність української нації в індивідуальних і командних випробуваннях. У програму змагань входили: жим гирі 16 кг, стрільба, підтягування, спорядження магазину автомату Калашнікова (АК), дартс, одягання протигазу, перетягування канату, естафета. Визначення переможців проводила суддівська колегія. За результатами всіх змагань трійку лідерів очолили команди:

1 місце – РПЗ 17 2/9;
2 місце – ЕМА 17 2/9;
3 місце – МЕУ 17 2/9.

За кращі результати призерів було нагороджено грамотами й солодкими подарунками від профбюро студентів ЗЕТК ЗНТУ. Книги та календарі представлені Всеукраїнською федерацією «Спас».


Обласна благодійна акція «Новорічний подарунок для бійця»

Студенти коледжу підтримали Обласну благодійну акцію «Новорічний подарунок для бійця», яка тривала протягом грудня 2017 року, зібравши новорічні подарунки, смаколики, засоби особистої гігієни. Зібрані подарунки передані волонтерам. Від усього серця вітаємо наших бійців з Новим роком та Різдвом Христовим! Ці свята дарують надію на світле та щасливе життя, на сторожі якого стоять саме вони. Висловлюємо їм за це подяку та бажаємо здоров’я, миру та перемоги!


Тиждень ПЦК суспільних дисциплін

З 4.12.2017 до 8.12.2017 в коледжі пройшов тиждень ПЦК суспільних дисциплін, присвячений Всеукраїнському тижню права.

Розпочався тиждень з конкурсу стіннівок «Права неповнолітніх». Перше місце посіла група МЕУ 17 1/9 (відповідальний Пузина Б.).

4 грудня в читальній залі коледжу викладачі Базилевська І.В. та Рашевська Я.В. провели конференцію «Права людини. Закон і реальність». Студенти третього курсу груп МЕУ 15 1-2/9 та РПЗ 15 1-2/9 підготували цікаві доповіді та презентації.

5 грудня відбулася олімпіада з правознавства (проводила викладач Бабенко М.С.), в якій взяли участь студенти 1-2 курсів. 1 місце посіла Линник Н. (ЕП 16 1/9), 2 місце – Луценко В. (РПЗ 17 1/9), 3 місце – Нестеров Г. (РПЗ 17 1/9).

6 грудня викладачі Номінас Л.І. та Чорнолуцький В.Б. провели для студентів 1 курсу правовий турнір «Дитина і закон». У важкій, але захоплюючій боротьбі призові місця посіли: 1 місце – МЕУ 17 2/9, 2 місце – МЕУ 17 1/9, 3 місце – КВЕТ 17 1/9.

7 грудня в актовій залі гуртожитку ЗЕТК було проведено бесіду «На ваші питання відповідає адвокат». Під час зустрічі адвокат Рошиян І.В. надав відповіді на питання, які цікавили наших студентів з адміністративного й кримінального права.

8 грудня студенти групи РПЗ 17 2/9 провели зустріч на тему «Адміністративні правопорушення. Відповідальність» з представниками Шевченківського районного сектору Запорізького міськрайонного відділу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України. Фахівець з соціальної роботи з суб’єктами пробації Тюльченко К.О. та психолог Васильковська К.В. розповіли студентам про основні ознаки адміністративного правопорушення, надали характеристику кожній ознаці, пояснили сутність кожного адміністративного стягнення.

9 грудня збірна команда студентів груп РПЗ 16 1-2/9 «Ліга справедливості» у складі: Грєвцова О.(капітан), Воронцова А., Українцева Є., Горбачов В., Олійник С., Микал М. взяла участь у ІV Запорізькому обласному турнірі юних правознавців на базі Запорізького національного університету.


Теоретично-практична конференція
«Екологічно безпечна електроенергетика»

У рамках проведення тижня предметно-циклової комісії спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» в актовій залі Запорізького електротехнічного коледжу ЗНТУ 07.12.2017 відбулася теоретично-практична конференція на тему: «Екологічно безпечна електроенергетика», в якій активну участь брали студенти – майбутні спеціалісти-електрики й електромеханіки.

Конференцію відкрив заступник директора коледжу з навчальної роботи кандидат технічних наук, доцент Пачколін Юрій Ефтович.

Студенти із задоволенням слухали доповідь експерта Програми малих грантів Глобального екологічного фонду Ширяєва Володимира Вікторовича, який розповів про існуючі в Україні альтернативні джерела енергії та можливості їх використання на практиці, а також про програму розвитку допомоги ООН Україні для розв’язання існуючих проблем енергозбереження.


Військово-спортивні змагання до Дня Збройних Сил України

Щорічно 6 грудня в Україні святкується День Збройних Сил. На честь цього свята у спортивній залі коледжу відбулись військово-спортивні змагання, присвячені вшануванню нелегкого обов'язку солдата ЗСУ. У заході брали участь команди студентів 3-го курсу. Учасники змагались як індивідуально, так і командою. За програмою індивідуальних змагань сильніших визначали у стрільбі, спорядженні магазину АК, підтягуванні, одяганні протигазу, жиму гирі 24 кг та штанги 55 кг. У командних видах учасникам довелося пройти такі етапи, як військову естафету та перетягування канату.

За результатами змагань у загальному заліку визначились команди-переможці :

І місце – ЕМА 15 2/9;
ІІ місце – ЕМА 15 1/9;
ІІІ місце – МЕУ 15 2/9.

Переможців нагороджено грамотами, солодкими подарунками та іншими заохочувальними призами від профбюро студентів ЗЕТК ЗНТУ. Кубки та календарі представлені Всеукраїнською федерацією "Спас".


Cinema Party

У рамках тижня ПЦК іноземних мов викладачем Сваволею Н.А. було проведено захід “Англомовний кінематограф” (Cinema Party). Цілями заходу були: популяризація англійської мови серед викладачів та студентів коледжу, ознайомлення з кінематографією англомовних країн , розвиток пізнавальних та творчих здібностей студентів, виховання поваги до культури іншого народу.

Ведучими заходу були студенти групи РПЗ 16 1/9 Степанюк Кирило та Олійник Сергій. Увесь вечір звучала тільки англійська мова. Студенти коледжу спробували себе у якості акторів, танцюристів, співаків, творців відеороликів. Студенти мали можливість перевтілитися у відомих акторів та їх героїв: Владзі Лібераче (Я. Шмиголь), Мерлін Монро (А. Старшова), Дженіфер Еністон (Л. Косенко), Ромео та Джульєтта (К. Степанюк та О.Смірнова), Ума Турман та Джон Траволта (Ю. Караватко, І. Лапшин). Дякуємо за допомогу у проведенні заходу викладачам Осадчій Л.П. та Томатіній О.О. Окрема подяка студентам групи РПЗ 16 1/9 за активну участь у підготовці та проведенні заходу. Глядачі із задоволенням та захватом спостерігали за подіями на сцені. Вечір був невеличким святом музики, кіно та позитивних емоцій.


До Дня пам’яті жертв голодоморів

З метою гідного вшанування загиблих від геноциду українського народу, вчиненого комуністичним тоталітарним режимом, 23 листопада 2017 року в коледжі пройшла конференція «Голодомор 1932-1933 років – геноцид Українського народу». Також організовано виставку студентських малюнків «Голодомор очима студентів». Проведені заходи надали можливість студентам поглибити знання про Голодомори в Україні, їх причини, перебіг і наслідки; виховували почуття стурбованості долею невинних жертв тоталітарного режиму, навчали сприймати чужу біду та біль як свій власний.


День студента

15 листопада в актовій залі коледжу відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному дню студента.

Розпочато захід урочистою промовою директора коледжу Рябенка Є.М. Не обійшлося й без почесних гостей. До ЗЕТК завітали ректор ЗНТУ Бєліков С.Б. і голова профспілки студентів та аспірантів ЗНТУ Іванченко А.В., які також висловили свою подяку студентському активу та нагородили кращих грамотами та подарунками.

Надалі святковий настрій підтримали виступи талановитої молоді нашого коледжу. Студенти підготували танцювальні та вокальні номери, вірші, гумористичні сценки, чим ще надовго запам'ятались публіці в цей вечір.


Без мови нема народу!

9 листопада в Україні відзначається День української мови та писемності. У цьому році він припав на четвер. Однак у нашому коледжі святкові заходи відбувалися цілий тиждень.

У вівторок 44 найкращих студенти взяли участь у І етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика та 31 студент – у І етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка. Очікуємо на переможців!

У середу до нашого навчального закладу завітали на гостину актори Запорізького музично-драматичного театру ім. Магара з комедійною виставою «Запорожець у Парижі».

У четвер 9 листопада викладачі й студенти вже традиційно долучилися до написання Диктанту національної єдності. А завершився цей день святковим концертом, який було підготовлено силами студентів груп МЕУ 17 1/9, МЕУ 17 2/9, МЕУ 15 1/9, ТОМ 16 1/9 під керівництвом викладача ПЦК українознавства та філології Шимової Л.Г.

Тиждень ПЦК українознавства та філології був цікавим та насиченим й, сподіваємось, залишив по собі незабутні враження.


2017 рік – рік Японії в Україні

Президент України П.Порошенко під час візиту в Японію оголосив 2017 рік роком Японії в Україні. На честь цієї події ПЦК суспільних дисциплін оголосила конкурс на кращі плакат і презентацію теми "Японія - країна вранішнього сонця". У конкурсі брали участь студенти першого і другого курсів. 13 жовтня 2017 року були підведені підсумки конкурсів і отримані наступні результати: у конкурсі плакатів перше місце посів студент Чирва С. (МЕУ 17 1/9), на другому місці - студенти Овсепян С., Воронцова А., Дерев'янко А . (РПЗ 16 2/9), а третє місце поділили студенти Тюнін Т. та Чубир О. (РПЗ 16 1/9).

Японія - унікальна країна. Це намагалися підкреслити учасники конкурсу презентацій, які були особливо яскравими і цікавими. Загальні відомості, географічне положення, символи країни, природа, звичаї, традиції, національний характер, етикет - все це яскраво було представлено учасниками конкурсу. Його результати:

1 місце - Даниленко А., Старшова А. (РПЗ 16 1/9);

2 місце - Гревцова О., Українцева Є. (РПЗ 16 2/9);

3 місце - Архіпов М., Олійник С. (РПЗ 16 1/9).

Всі учасники конкурсу були нагороджені грамотами та солодкими призами.


Студентська рада 2017-2018 н.р.

11 – 12 жовтня 2017 року обрано новий склад студентської ради коледжу. За результатами голосування головою студентської ради стала студентка 4 курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Карась Ольга. Склад студентської ради:

ПІБ Група
1 Лук’яненко К.Д. ЕП 17 1/9
2 Сорокіна О.Є. ДЗ 16 1/9
3 Слівканич А.В ЕМА 14 2/9
4 Дудка Є.С. ЕМА 15 1/9
5 Бондаренко О.О. МЕУ 15 1/9
6 Квітка В.С. МЕУ 16 1/9
7 Костик О.В. КВЕТ 15 1/9
8 Микал М.С. РПЗ 16 1/9
9 Ігнатенко І.Д. ТОМ 15 1/9
10 Карленко Т.О. ТОМ 15 2/9

Бажаємо новому складу студентської ради наполегливості, плідної праці, натхнення та втілення своїх ідей на благо нашого коледжу!


Святкуємо День захисника України!

12 жовтня 2017 року у спортивній залі коледжу відбулися військово-спортивні змагання для груп другого курсу «Відповідь нескореного народу», присвячені Дню захисника України, Дню Українського козацтва та річниці визволення м. Запоріжжя від фашистських загарбників. Організацію проведення змагань та підведення підсумків забезпечували викладачі ПЦК фізичного виховання й захисту Вітчизни.

Змагання складалися з шести індивідуальних конкурсів і двох командних.

Індивідуальні види:
- "Зніми шапку";
- "Стрільба з гвинтівки";
- "Жим гирі 16 кг";
- "Дартс";
- "Метання колоди";
- «Підтягування».
Командні види:
- "Вивантаження боєзапасу" ;
- "Перетягування Чайки через мілину".
Результати змагань:
I місце - РПЗ 16 2/9;
II місце - ЕМА 16 2/9;
III місце – ТОМ 17 1/11.

Команди-переможці отримали грамоти і солодкі подарунки від профбюро студентів ЗЕТК ЗНТУ.

Щиро вітаємо вас, наші захисники!


День художника

Традиційно, кожного другого тижня жовтня відзначається День Художника та свято "Творчість без меж" для студентів Запорізького електротехнічного коледжу. В заході брали участь групи спеціальності «Дизайн»: ДЗ 15 1/9, ДЗ 16 1/9, ДЗ 17 1/9. І, звісно, без змагань, випробувань та жаданих нагород не обійшлося.

Студентам необхідно було продемонструвати свої професійні знання, а також чаруючі прийоми з палітрою, пензлем та фантазією, гідних справжнього професійного митця. Першим етапом перед командами, складеними з двох учасників, було поставлено завдання намалювати задану на нетривалий час картину з пам’яті. Другим етапом необхідно було продемонструвати свої знання з живопису: згадати назву картини та ім'я художника, який її створив. Останнім завданням стало випробування на фантазію «Жива картина». Командам потрібно було самим перевтілитись у персонажів з відомої картини, а глядачам з інших команд вгадати, що зображено.

За результатами змагань призові місця розподілились таким чином:

1 місце - ДЗ 15 1/9;

2 місце - ДЗ 16 1/9;

3 місце - ДЗ 17 1/9.

Всі переможці отримали солодкі подарунки та грамоти від профбюро студентів ЗЕТК ЗНТУ.


Обласний військово-спортивний конкурс «Призовник - 2017»

22 вересня 2017 року відбувся обласний військово-спортивний конкурс для працюючої та студентської молоді «Призовник - 2017» на базі військової частини ппВ0105, який був організований КЗ «Обласний центр патріотичного виховання молоді» ЗОР. У конкурсі взяла участь команда коледжу, яка продемонструвала хороші результати, посівши 5 місце серед 17 команд.


Обласна благодійна акція «Ліки замість квітів»

Студенти коледжу підтримали обласну благодійну акцію серед навчальних закладів м. Запоріжжя та Запорізької області «Ліки замість квітів», яка проводилась з 01 вересня до 01 жовтня 2017 року, з метою збору ліків та подарунків до Дня Захисника України.


День Машинобудівника

26 вересня в стінах актової зали ЗЕТК ЗНТУ пройшов захід для студентів першого курсу спеціальності «Галузеве машинобудування» - День Машинобудівника.

У ході свята ведучі більш детально розповідали про цю нелегку, але важливу професію. Настанови майбутнім інженерам висловили заступник директора з НВР Захар’єва І.М., завідувач машинобудівного відділення Шаравара О.О., класні керівники Кірієнко Т.В. й Порада О.М.

Свої музичні таланти продемонстрували старшокурсники спеціальності Коржов Олександр та Карленко Тетяна. Не обійшлося й без змагань: студенти взяли участь у вікторинах на тематику студентського життя та змагалися за найдовший ланцюг, зроблений зі свого одягу. Винахідливі студенти використовували навіть навушники. Всі учасники отримали солодкі подарунки. Кожному першокурснику було видане символічне посвідчення машинобудівника, яке вони повинні зберігати до моменту отримання диплому.

Вже традиційним завершенням заходу стало куштування студентської каші - спільної трапези перед майбутніми життєвими випробуваннями.


Міжнародний день миру

21 вересня 2017 року студенти та викладачі коледжу відзначили Міжнародний день миру, який відбувся під темою «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх». В цей день в коледжі було проведено спеціальні виховні години та акцію «Голуб миру», в якій взяли участь всі групи коледжу.

Нагадаємо, що Міжнародний день миру був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1981 році. Це свідчить про те, що ООН спрямовує свої зусилля на підтримку миру в усьому світі та закликає всіх людей згуртуватися на шляху досягнення цієї мети. Україна підтримала це рішення і проголосила 21 вересня Національним днем миру.


Олімпійський тиждень 2017

Кожного другого тижня осені в стінах ЗЕТК ЗНТУ традиційно проводиться Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури і спорту України – свято прихильників здорового способу життя. Змагання проходили з 12 по 15 вересня у таких видах: стритбол, волейбол, настільний теніс, штрафний кидок. Так, в перший день, разом з урочистим відкриттям, пройшов турнір зі стрітболу, в якому взяли участь 15 команд. Призові місця зайняли:

1 «ТКХ» (Гуртожиток);

2 «Black Street» (ТОМ 17 1/11);

3 «Любители Спорта» (РПЗ).

Другий день відзначився змаганнями з волейболу, до участі в якому подали заявки аж 16 команд, а самі змагання затягнулися до вечора. За результатами виснажливої боротьби, почесні місця посіли:

1 РПЗ 17 1/9;

2 ЕП 17 1/11;

3 «ТКХ» (Гуртожиток).

В протистоянні з настільного тенісу за першість змагалися 32 учасники. Абсолютним переможцем став Биков Антон (МЕУ 17 1/9).

А завершився тиждень спорту штрафними кидками, першість в яких посів Доненко Роман (ТОМ 17 1/11). За словами керівника фізичного виховання коледжу Ходуса В.І. змагання цього року були наймасовішими.

Всі переможці нагороджені почесними грамотами та призами від профбюро студентів ЗЕТК ЗНТУ.


«Що?Де? Коли?». Кубок Метінвеста. Загальноукраїнський етап.

29 червня 2017року в Києві пройшов перший загальнокорпоративний інтелектуальний чемпіонат з гри "Що? Де? Коли?" серед 18-ти підприємств групи Метінвест і 6-ти навчальних закладів, де був представлений і наш коледж. Команда ЗЕТК ЗНТУ виступила на високому рівні, підвищивши результат минулого етапу і отримавши срібло. Переможцям наші гравці поступилися всього двома балами.

Склад команди:
1. Назаренко Олена (РПЗ 14 1/9)
2. Заверико Денис (РПЗ 14 1/9)
3. Тищенко Єгор (РПЗ 14 1/9)
4. Кулик Андрій (КВЕТ 15 1/9)
5. Моісеєв Ігор (легіонер)
6. Полянський Василь (легіонер)
Вітаємо переможців!

Вітаємо випускників коледжу 2017!

30 червня відбувся випуск молодших спеціалістів у Запорізькому електротехнічному коледжі ЗНТУ!

шановні випускники!

вітаємо вас з закінченням навчання в коледжі, бажаємо міцного здоров’я, успіхів в особистому житті, професійній діяльності. Не забувайте свій навчальний заклад – найкращий навчальний заклад України, не забувайте своїх викладачів – найкращих викладачів України, не забувайте, що ви – випускники Запорізького електротехнічного коледжу, ви – його обличчя, будьте продовжувачами великих справ старших поколінь випускників.Концерт зразкового хору української пісні «Дніпро»

25 травня в актовій залі коледжу пройшов звітний концерт хору "Дніпро" під керівництвом Анатолія Петровича Тиховського. Існування цього хору триває вже понад 15 років, а кожен виступ гарантовано отримує овації публіки та визнання журі. Розпочався концерт з привітання переможниць конкурсу "Міс Коледж ЗНТУ 2017", які гідно представили наш навчальний заклад на нещодавньому заході. Висловив свою прихильність до українських народних пісень та гордість за наших студентів директор ЗЕТК Рябенко Євген Миколайович. Пісні у виконанні хору підкорили серця кожного глядача. По завершенню концерту зі словами подяки виступили заступник директора з навчально-виховної роботи Обласного центру художньо-естетичної творчості Рижкова Тетяна Іванівна та фахівець з вокалу Карван Вікторія Казимирівна. Хор "Дніпро" було нагороджено почесною грамотою Департаменту освіти та науки Запорізької облдержадміністрації за активну участь у Всеукраїнських та Обласних масових заходах художньо-естетичного напрямку, високу майстерність виконання художніх творів, відродження і пропаганду національної культури Запорізької області.


«Міс коледж ЗНТУ 2017»

19 травня в актовій залі Запорізького національного технічного університету відбувся конкурс краси «Міс коледж ЗНТУ 2017». В ньому взяли участь студентки Запорізького електротехнічного коледжу, Запорізького коледжу радіоелектроніки та Запорізького гуманітарного коледжу ЗНТУ. Наш навчальний заклад представляли 6 дівчат, які брали участь в інтелектуальному, фото- та відеоконкурсах, демонстрували вміння пройти подіумом в різноманітних образах. У перервах між конкурсами прозвучали музичні композиції у виконанні студента нашого коледжу групи ТОМ 15 2/9 Коржова Олександра, виступив танцювальний колектив радіоколеджу.

За результатами голосування дівчата ЗЕТК ЗНТУ перемогли у таких номінаціях:

«Міс Унікальність» - Софія Стрюк (ЕП 16 1/9);

«Міс Артистичність», «Міс Оригінальність» - Мар’яна Михальчук (ДЗ 16 1/9);

«Міс Чарівність» - Тетяна Соломянна (ЕП 15 1/9);

«Міс Грація» - Ангеліна Лебедь (ДЗ 16 1/9);

«Міс Ніжність» - Діана Автаєва (ДЗ 16 1/9);

«Міс Подіум», «Міс Директорських симпатій ЗЕТК» - Діана Круглякова (ТОМ 14 2/9).

Абсолютну перемогу та корону «Міс коледж ЗНТУ 2017» здобула студентка нашого коледжу Софія Стрюк.

Щиро вітаємо наших красунь та бажаємо їм подальших успіхів у підкоренні нових висот!


Вишиванка – твій генетичний код

18 травня 2017 року студенти та викладачі ЗЕТК ЗНТУ, як і мільйони українців по всьому світу, відзначили День вишиванки.

Це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.


День матері

11 травня 2017 року в актовій залі ЗЕТК ЗНТУ пройшов концерт, присвячений Дню матері.

Захід відбувся під керівництвом викладача ПЦК українознавства і філології Максименко Р.І.

У концерті взяли участь студенти груп ЕП 14 1/9, РПЗ 15 1/9, РПЗ 15 2/9, РПЗ 16 1/9, МЕУ 15 1/9, ЕМА 15 1/9, ДЗ 13 1/9, ДЗ 16 2/9, ДЗ 14 2/9, ДЗ 14 1/9.

Під час заходу студенти виконували пісні, дарували матерям поезії, бажали довгих літ життя та міцного здоров’я.

Всіх мам зі святом привітав директор коледжу.

Метою щорічного заходу є популяризація свята Дня матері, прищеплення сімейних цінностей, поваги до мами, до родини.


Пам’ятаємо! Перемагаємо!

4 травня 2017 року в читальній залі коледжу пройшов захід до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ведучі розповіли про трагічні події, які сталися в Україні, а згодом поширилися на весь світ: роки окупації, винищення євреїв, тяжка доля звичайної людини в цьому вихорі життя та смерті.

Вічну пам'ять про загиблих, знищені мрії та надії мільйонів людей було вшановано урочистою хвилиною мовчання.

Пам’ятаймо й ніколи не забуваймо тих, хто віддав життя на бойових і трудових фронтах, боровся за Перемогу, хто мужньо протистояв ворогу, і хто самовіддано боронив свободу Батьківщини в ті важкі тридцять дев'яті – сорок п'яті роки минулого століття!


10 травня 2017 року пройшов щорічний брейн-ринг, присвячений подіям Другої Світової війни. Захід проходив для студентів-першокурсників.

Кожному з учасників необхідно було проявити глибокі знання з історії ХХ століття: знати дати ключових подій, умови договорів, різноманітні історичні факти років війни. Стала у нагоді й кмітливість, і командна робота.

За результатами вікторини призові місця посіли такі команди :

1 місце - РПЗ 16 2/9;
2 місце - ДЗ 16 1,2/9;
3 місце - РПЗ 16 1/9.

Переможці були нагороджені солодкими призами та грамотами.


«Ми - різні, ми - рівні»

20 квітня 2017 року Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста України разом з Дитячим фондом ООН «ЮНІСЕФ» організувала проведення інтерактивного заняття для студентів коледжу «Ми - різні, ми - рівні», на якому розглядалися гендерні питання.


Тиждень ПЦК природничо-математичних дисциплін

З 10.04.2017 до 14.04.2017 в коледжі пройшов тиждень ПЦК природничо-математичних дисциплін.

Розпочався тиждень з заходу «День Землі», який пройшов 11 квітня в стінах гуртожитку. Метою його є нагадування про тендітність екосистеми Землі та виховування у студентів гуманного ставлення до природи, почуття відповідальності за все живе на землі, поваги до її багатства і краси.

14 квітня у актовій залі відбувся "Науковий марафон" серед студентів перших курсів.

На початку грамотами та призами нагородили учасників олімпіад з біології, фізики та хімії, які проходили протягом тижня. Потім проводилася вікторина, у якій взяли участь 7 команд від 7 спеціальностей:

"Фаетон" (КВЕТ);

"Піфагорці" (РПЗ);

"Ерудити" (ТОМ);

"МЕУ";

"ЕМА";

"Економісти" (ЕП);

"Дизайнери" (ДЗ).

Вікторина складалася з декількох етапів. Заради перемоги учасникам команд потрібно було показати свої пізнання з математики, фізики, історії, хімії, а також проявити кмітливість та вміння організовано працювати в команді. У деяких завданнях могли взяти участь навіть глядачі.

За результатами заходу призові місця посіли:

1 місце - "Піфагорці" (РПЗ);

2 місце - "Економісти" (ЕП);

3 місце - "МЕУ".

Переможці були нагороджені грамотами та призами. Команди, які не посіли призові місця отримали заохочувальні призи.


«Бал аеробіки - 2017»

Рух, музика, здоров’я, нагороди та призи - саме так пройшов цього року «Бал аеробіки - 2017». Це свято спорту й молодості проходиь у багатьох навчальних закладах, тому й наш коледж прийняв естафету щорічного весняного спортивного заходу, який відбувся 21 березня 2017 року.

Змагання обслуговувала суддівська бригада на чолі з майстром спорту з художньої гімнастики Сілявіною Катериною Артурівною. У цьому році за право називатися кращими змагалися команди п'яти груп: ЕП 16 1/9, ЕП 15 1/9, ДЗ 14 1/9, РПЗ 15 2/9, ДЗ 16 1/9.

Феєричне спортивне дійство розпочалося з футбольного фрістайлу, який вміло продемонстрував студент групи ЕП 15 1/9 Артем Гришаєнко ("Артикс"). Учасниці змагань виступали у відповідності з жеребкуванням, яке відбулося напередодні. Вони повинні були ретельно дотримуватися регламенту, щоб здобути перемогу в змаганнях. Під час виступу оцінювалася складність елементів, техніка, артистичність та синхронність виконання. Дівчата підкорювали глядачів не лише запальними танцями, а й яскравими костюмами.

Після виступів команд журі оголосило результати:

І місце – ДЗ 14 1/9;
ІІ місце – ЕП 15 1/9;
ІІІ місце – ЕП 16 1/9.

Переможців нагороджено подарунками та грамотами, наданими профбюро студентів ЗЕТК ЗНТУ.


День кар’єри

В житті кожного студента настає момент, коли необхідно визначитись, що робити після закінчення навчання. Доброю традицією в нашому коледжі стало щорічне проведення «Дня кар’єри». Цей день - нагода для компаній знайти собі фахівців, а для студентів - майбутню роботу.

15 березня 2017 року до актової зали завітали представники передових підприємств міста Запоріжжя. Студенти мали можливість поспілкуватися з роботодавцями, дізнатись більше про вакансії, умови подальшого працевлаштування та можливі заробітні плати.

Як виявилось, незважаючи на труднощі з працевлаштуванням, які виникають на ринку праці, потреба в молодих та освічених кадрах є. Роботу за фахом може отримати кожен бажаючий випускник нашого коледжу. Головне - не проґавити цю можливість. Ваше майбутнє – у ваших руках!