Запорізький електротехнічний коледж
Запорізький електротехнічний коледж  
Запорізький електротехнічний коледж
Головна сторінка
Новини
Наше життя
Історія ЗЕТК
Керівництво коледжу
Спеціальності
Умови прийому
Защита персональних даних
Контакти
Благодійний фонд
Державні закупівлі
Новини

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія

lorem

lorem

Сторінка спорту

Міжнародний день миру

21 вересня 2017 року студенти та викладачі коледжу відзначили Міжнародний день миру, який відбувся під темою «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх». В цей день в коледжі було проведено спеціальні виховні години та акцію «Голуб миру», в якій взяли участь всі групи коледжу.

Нагадаємо, що Міжнародний день миру був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1981 році. Це свідчить про те, що ООН спрямовує свої зусилля на підтримку миру в усьому світі та закликає всіх людей згуртуватися на шляху досягнення цієї мети. Україна підтримала це рішення і проголосила 21 вересня Національним днем миру.


Олімпійський тиждень 2017

Кожного другого тижня осені в стінах ЗЕТК ЗНТУ традиційно проводиться Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури і спорту України – свято прихильників здорового способу життя. Змагання проходили з 12 по 15 вересня у таких видах: стритбол, волейбол, настільний теніс, штрафний кидок. Так, в перший день, разом з урочистим відкриттям, пройшов турнір зі стрітболу, в якому взяли участь 15 команд. Призові місця зайняли:

1 «ТКХ» (Гуртожиток);

2 «Black Street» (ТОМ 17 1/11);

3 «Любители Спорта» (РПЗ).

Другий день відзначився змаганнями з волейболу, до участі в якому подали заявки аж 16 команд, а самі змагання затягнулися до вечора. За результатами виснажливої боротьби, почесні місця посіли:

1 РПЗ 17 1/9;

2 ЕП 17 1/11;

3 «ТКХ» (Гуртожиток).

В протистоянні з настільного тенісу за першість змагалися 32 учасники. Абсолютним переможцем став Биков Антон (МЕУ 17 1/9).

А завершився тиждень спорту штрафними кидками, першість в яких посів Доненко Роман (ТОМ 17 1/11). За словами керівника фізичного виховання коледжу Ходуса В.І. змагання цього року були наймасовішими.

Всі переможці нагороджені почесними грамотами та призами від профбюро студентів ЗЕТК ЗНТУ.


«Що?Де? Коли?». Кубок Метінвеста. Загальноукраїнський етап.

29 червня 2017року в Києві пройшов перший загальнокорпоративний інтелектуальний чемпіонат з гри "Що? Де? Коли?" серед 18-ти підприємств групи Метінвест і 6-ти навчальних закладів, де був представлений і наш коледж. Команда ЗЕТК ЗНТУ виступила на високому рівні, підвищивши результат минулого етапу і отримавши срібло. Переможцям наші гравці поступилися всього двома балами.

Склад команди:
1. Назаренко Олена (РПЗ 14 1/9)
2. Заверико Денис (РПЗ 14 1/9)
3. Тищенко Єгор (РПЗ 14 1/9)
4. Кулик Андрій (КВЕТ 15 1/9)
5. Моісеєв Ігор (легіонер)
6. Полянський Василь (легіонер)
Вітаємо переможців!

Вітаємо випускників коледжу 2017!

30 червня відбувся випуск молодших спеціалістів у Запорізькому електротехнічному коледжі ЗНТУ!

шановні випускники!

вітаємо вас з закінченням навчання в коледжі, бажаємо міцного здоров’я, успіхів в особистому житті, професійній діяльності. Не забувайте свій навчальний заклад – найкращий навчальний заклад України, не забувайте своїх викладачів – найкращих викладачів України, не забувайте, що ви – випускники Запорізького електротехнічного коледжу, ви – його обличчя, будьте продовжувачами великих справ старших поколінь випускників.Концерт зразкового хору української пісні «Дніпро»

25 травня в актовій залі коледжу пройшов звітний концерт хору "Дніпро" під керівництвом Анатолія Петровича Тиховського. Існування цього хору триває вже понад 15 років, а кожен виступ гарантовано отримує овації публіки та визнання журі. Розпочався концерт з привітання переможниць конкурсу "Міс Коледж ЗНТУ 2017", які гідно представили наш навчальний заклад на нещодавньому заході. Висловив свою прихильність до українських народних пісень та гордість за наших студентів директор ЗЕТК Рябенко Євген Миколайович. Пісні у виконанні хору підкорили серця кожного глядача. По завершенню концерту зі словами подяки виступили заступник директора з навчально-виховної роботи Обласного центру художньо-естетичної творчості Рижкова Тетяна Іванівна та фахівець з вокалу Карван Вікторія Казимирівна. Хор "Дніпро" було нагороджено почесною грамотою Департаменту освіти та науки Запорізької облдержадміністрації за активну участь у Всеукраїнських та Обласних масових заходах художньо-естетичного напрямку, високу майстерність виконання художніх творів, відродження і пропаганду національної культури Запорізької області.


«Міс коледж ЗНТУ 2017»

19 травня в актовій залі Запорізького національного технічного університету відбувся конкурс краси «Міс коледж ЗНТУ 2017». В ньому взяли участь студентки Запорізького електротехнічного коледжу, Запорізького коледжу радіоелектроніки та Запорізького гуманітарного коледжу ЗНТУ. Наш навчальний заклад представляли 6 дівчат, які брали участь в інтелектуальному, фото- та відеоконкурсах, демонстрували вміння пройти подіумом в різноманітних образах. У перервах між конкурсами прозвучали музичні композиції у виконанні студента нашого коледжу групи ТОМ 15 2/9 Коржова Олександра, виступив танцювальний колектив радіоколеджу.

За результатами голосування дівчата ЗЕТК ЗНТУ перемогли у таких номінаціях:

«Міс Унікальність» - Софія Стрюк (ЕП 16 1/9);

«Міс Артистичність», «Міс Оригінальність» - Мар’яна Михальчук (ДЗ 16 1/9);

«Міс Чарівність» - Тетяна Соломянна (ЕП 15 1/9);

«Міс Грація» - Ангеліна Лебедь (ДЗ 16 1/9);

«Міс Ніжність» - Діана Автаєва (ДЗ 16 1/9);

«Міс Подіум», «Міс Директорських симпатій ЗЕТК» - Діана Круглякова (ТОМ 14 2/9).

Абсолютну перемогу та корону «Міс коледж ЗНТУ 2017» здобула студентка нашого коледжу Софія Стрюк.

Щиро вітаємо наших красунь та бажаємо їм подальших успіхів у підкоренні нових висот!


Вишиванка – твій генетичний код

18 травня 2017 року студенти та викладачі ЗЕТК ЗНТУ, як і мільйони українців по всьому світу, відзначили День вишиванки.

Це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.


День матері

11 травня 2017 року в актовій залі ЗЕТК ЗНТУ пройшов концерт, присвячений Дню матері.

Захід відбувся під керівництвом викладача ПЦК українознавства і філології Максименко Р.І.

У концерті взяли участь студенти груп ЕП 14 1/9, РПЗ 15 1/9, РПЗ 15 2/9, РПЗ 16 1/9, МЕУ 15 1/9, ЕМА 15 1/9, ДЗ 13 1/9, ДЗ 16 2/9, ДЗ 14 2/9, ДЗ 14 1/9.

Під час заходу студенти виконували пісні, дарували матерям поезії, бажали довгих літ життя та міцного здоров’я.

Всіх мам зі святом привітав директор коледжу.

Метою щорічного заходу є популяризація свята Дня матері, прищеплення сімейних цінностей, поваги до мами, до родини.


Пам’ятаємо! Перемагаємо!

4 травня 2017 року в читальній залі коледжу пройшов захід до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ведучі розповіли про трагічні події, які сталися в Україні, а згодом поширилися на весь світ: роки окупації, винищення євреїв, тяжка доля звичайної людини в цьому вихорі життя та смерті.

Вічну пам'ять про загиблих, знищені мрії та надії мільйонів людей було вшановано урочистою хвилиною мовчання.

Пам’ятаймо й ніколи не забуваймо тих, хто віддав життя на бойових і трудових фронтах, боровся за Перемогу, хто мужньо протистояв ворогу, і хто самовіддано боронив свободу Батьківщини в ті важкі тридцять дев'яті – сорок п'яті роки минулого століття!


10 травня 2017 року пройшов щорічний брейн-ринг, присвячений подіям Другої Світової війни. Захід проходив для студентів-першокурсників.

Кожному з учасників необхідно було проявити глибокі знання з історії ХХ століття: знати дати ключових подій, умови договорів, різноманітні історичні факти років війни. Стала у нагоді й кмітливість, і командна робота.

За результатами вікторини призові місця посіли такі команди :

1 місце - РПЗ 16 2/9;
2 місце - ДЗ 16 1,2/9;
3 місце - РПЗ 16 1/9.

Переможці були нагороджені солодкими призами та грамотами.


«Ми - різні, ми - рівні»

20 квітня 2017 року Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста України разом з Дитячим фондом ООН «ЮНІСЕФ» організувала проведення інтерактивного заняття для студентів коледжу «Ми - різні, ми - рівні», на якому розглядалися гендерні питання.


Тиждень ПЦК природничо-математичних дисциплін

З 10.04.2017 до 14.04.2017 в коледжі пройшов тиждень ПЦК природничо-математичних дисциплін.

Розпочався тиждень з заходу «День Землі», який пройшов 11 квітня в стінах гуртожитку. Метою його є нагадування про тендітність екосистеми Землі та виховування у студентів гуманного ставлення до природи, почуття відповідальності за все живе на землі, поваги до її багатства і краси.

14 квітня у актовій залі відбувся "Науковий марафон" серед студентів перших курсів.

На початку грамотами та призами нагородили учасників олімпіад з біології, фізики та хімії, які проходили протягом тижня. Потім проводилася вікторина, у якій взяли участь 7 команд від 7 спеціальностей:

"Фаетон" (КВЕТ);

"Піфагорці" (РПЗ);

"Ерудити" (ТОМ);

"МЕУ";

"ЕМА";

"Економісти" (ЕП);

"Дизайнери" (ДЗ).

Вікторина складалася з декількох етапів. Заради перемоги учасникам команд потрібно було показати свої пізнання з математики, фізики, історії, хімії, а також проявити кмітливість та вміння організовано працювати в команді. У деяких завданнях могли взяти участь навіть глядачі.

За результатами заходу призові місця посіли:

1 місце - "Піфагорці" (РПЗ);

2 місце - "Економісти" (ЕП);

3 місце - "МЕУ".

Переможці були нагороджені грамотами та призами. Команди, які не посіли призові місця отримали заохочувальні призи.


«Бал аеробіки - 2017»

Рух, музика, здоров’я, нагороди та призи - саме так пройшов цього року «Бал аеробіки - 2017». Це свято спорту й молодості проходиь у багатьох навчальних закладах, тому й наш коледж прийняв естафету щорічного весняного спортивного заходу, який відбувся 21 березня 2017 року.

Змагання обслуговувала суддівська бригада на чолі з майстром спорту з художньої гімнастики Сілявіною Катериною Артурівною. У цьому році за право називатися кращими змагалися команди п'яти груп: ЕП 16 1/9, ЕП 15 1/9, ДЗ 14 1/9, РПЗ 15 2/9, ДЗ 16 1/9.

Феєричне спортивне дійство розпочалося з футбольного фрістайлу, який вміло продемонстрував студент групи ЕП 15 1/9 Артем Гришаєнко ("Артикс"). Учасниці змагань виступали у відповідності з жеребкуванням, яке відбулося напередодні. Вони повинні були ретельно дотримуватися регламенту, щоб здобути перемогу в змаганнях. Під час виступу оцінювалася складність елементів, техніка, артистичність та синхронність виконання. Дівчата підкорювали глядачів не лише запальними танцями, а й яскравими костюмами.

Після виступів команд журі оголосило результати:

І місце – ДЗ 14 1/9;
ІІ місце – ЕП 15 1/9;
ІІІ місце – ЕП 16 1/9.

Переможців нагороджено подарунками та грамотами, наданими профбюро студентів ЗЕТК ЗНТУ.


День кар’єри

В житті кожного студента настає момент, коли необхідно визначитись, що робити після закінчення навчання. Доброю традицією в нашому коледжі стало щорічне проведення «Дня кар’єри». Цей день - нагода для компаній знайти собі фахівців, а для студентів - майбутню роботу.

15 березня 2017 року до актової зали завітали представники передових підприємств міста Запоріжжя. Студенти мали можливість поспілкуватися з роботодавцями, дізнатись більше про вакансії, умови подальшого працевлаштування та можливі заробітні плати.

Як виявилось, незважаючи на труднощі з працевлаштуванням, які виникають на ринку праці, потреба в молодих та освічених кадрах є. Роботу за фахом може отримати кожен бажаючий випускник нашого коледжу. Головне - не проґавити цю можливість. Ваше майбутнє – у ваших руках!
Шевченко – художник

9 березня – день народження Тараса Григоровича Шевченка! Про це знають всі українці, а також шанувальники творчості великого поета. Не оминули шаною Кобзаря і в нашому коледжі. 09.03.2017 року в читальній залі відбулася відкрита виховна година, присвячена художній творчості Т.Г.Шевченка. Захід підготували студенти груп КВЕТ 16 1/9 та РПЗ 16 1/9 на чолі з класними керівниками Максименко Р.І. та Бабенко Н.В.
Гей, Масляна прийшла,
весну й сонце принесла!

24 лютого 2017 року в ЗЕТК ЗНТУ проводжали зиму і радо зустрічали любу весну гарними піснями, танцями та народними забавами. На заході ведучі розповіли про традиційне святкування Масляної протягом семи днів, а також провели веселі ігри: «Смажений млинець», «Заплети косу». Слово для привітання мали директор коледжу Рябенко Євген Миколайович, ректор ЗНТУ Бєліков Сергій Борисович, голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району Звегінцев Андрій Вікторович. Під час святкування Масляної присутнім дарував свої пісні хор «Дніпро», під які всі присутні водили хоровод. Завершилося свято пригощанням смачними млинцями зі сметаною та медом.

Будем Весну вітати,
Масляну стрічати,
Вінок в танці сплетемо – хоровод заведемо!фото

Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2000 року в штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі вперше відзначили Міжнародний день рідної мови, щоб привернути увагу світової спільноти до того факту, що з 6000 існуючих мов більшість перебуває під загрозою зникнення. У нашому коледжі це свято стало традиційним, його відзначили 22 лютого 2017 року.

Учасники ретельно готувалися показати свої таланти. Багато зусиль для організації свята доклали всі студенти групи МЕУ 16 2/9. Прекрасні слова любові до рідної мови перепліталися з танцями, піснями, тому всім було весело й цікаво. Всіх підкорили виступи наших гостей – зразкового хореографічного ансамблю «Сузір'я» під керівництвом Димової Алли. Наші гості були вражені тим, як гарно виховані у нас студенти і з яким запалом підтримують виступаючих аплодисментами. В межах свята пройшов Конкурс виразного читання віршів іноземними мовами. Члени журі відзначили старанність, виразність, артистизм та нагородили найкращих:

1 місце – Шачков Артем (РПЗ 16 1/9);
2 місце – Лєснік Вєроніка (ДЗ 16 1-2/9);
3 місце – розділили Шикіна Єлизавета (РПЗ 16 1/9) та Воронцова Анастасія (РПЗ 16 2/9).

На святі декламувались вірші іспанською, німецькою, англійською, російською, французькою мовами.

Висловлюємо подяку всім, хто долучився до організації свята і зробив його таким яскравим та незабутнім, а також всім присутнім, які завітали і гаряче підтримували учасників.

І давайте пам’ятати: «Ми всі – одна сім'я, єдина ми родина, мільйони різних «Я», а разом – Україна!»

Організатор свята – викладач ПЦК українознавства та філології, класний керівник групи МЕУ 16 2/9 Верба Т.Ю.

Військово-спортивні змагання до Дня Героїв Небесної Сотні

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Віддали своє життя за честь, за волю, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

14 лютого у спортивній залі коледжу відбулись військово-спортивні змагання, присвячені вшануванню пам’яті героїв Небесної сотні під девізом «Герої не вмирають».

У заході брали участь команди студентів 2-го курсу. На початку свої вміння з футбольного фристайлу показали студенти групи ЕП 15 1/9.

Учасникам довелося позмагатися як індивідуально, так і командою. За програмою індивідуальних змагань сильніших визначали у стрільбі, спорядженні магазину АК, підтягуванні, одяганні протигазів, жимі гирі 16 кг та киданні дротиків, іншими словами «Дартсі». У командних видах учасникам довелося пройти такі етапи, як «Військову естафету» та «Командний стрибок».

За результатами змагань у загальному заліку визначились команди-переможці:

І місце – ЕМА 15 2/9;

І місце – МЕУ 15 2/9;

ІІІ місце – ЕМА 15 1/9.

Переможців нагороджено грамотами та подарунками від профбюро студентів ЗЕТК ЗНТУ.Хор народної пісні «Дніпро» Запорізького електротехнічного коледжу ЗНТУ 03 лютого 2017 року виступив перед пораненими бійцями, які знаходяться на лікуванні у Запорізькому шпиталі. Учасників нашого хору з захватом слухала публіка та вітала гучними оплесками.

28 січня 2017 року хор народної пісні «Дніпро» Запорізького електротехнічного коледжу ЗНТУ взяв участь в Обласному фестивалі-конкурсі патріотичної пісні та поезії «Україна – це Ми», де посів ІІ місце в номінації «Вокал». Вітаємо наших переможців та бажаємо майбутніх перемог!Тиждень ПЦК суспільних дисциплін:
тиждень історії та права

З 5.12.2016 по 9.12.2016 в коледжі пройшов тиждень ПЦК суспільних дисциплін.

Розпочався тиждень з акції, присвяченій вшануванню пам`яті жертв голодомору 1932-1933 років, підготовленою Пилипенко М.І.

6 грудня відбулася конференція «Право дитини. Закон і реальність». Студенти груп МЕУ 14 1-2/9 та ЕМА 14 1-2/9 підготували цікаві доповіді та презентації з тем: «Цінність конвенції ООН про права дитини. Права дітей в Україні», «Проблема безпритульних дітей», «Діти, позбавлені батьківської опіки; допомога держави і суспільства», «Економічна експлуатація дітей», «Життя дітей під час війни та на окупованих територіях». Під час конференції викладачі Базилевська І.В. та Рашевська Я.В. провели правову вікторину зі знань прав дитини на підставі конвенції ООН та Конституції й законів України, вікторину-розминку з цікавих історичних фактів на правову тематику та гру «Телефон довіри».

7 грудня відбувся конкурс презентацій «Незалежній Україні – 25 років». Як відомо, ця знаменна дата широко відзначається по всій країні. Не залишилися байдужими і студенти та викладачі нашого коледжу. Студентами 2-3 курсів спеціальностей МЕУ, КВЕТ, ДЗ, та РПЗ під керівництвом викладачів ПЦК були підготовлені відеопрезентації, які в яскравій та видовищній формі показали шлях, що пройшла країна з моменту набуття незалежності та по сьогодення. Своєрідним камертоном став відеоролик, підготовлений студенткою гр. РПЗ 16 1/9 Старшовою Ганною, яка отримала спеціальний приз від журі конкурсу за творчий підхід і оригінальність. На конкурсі були представленні 7 проектів, що з інтересом зустріли присутні. Практично кожна з презентацій супроводжувалася оплесками глядачів. Обрати кращих виявилося нелегким завданням для журі конкурсу: Бабенко М.С., Максименко Н.М., Чорнолуцького В.Б. Але після обговорення було вирішено, що лідером є команда гр. ДЗ 14 1-2/9 (презентацію представляла студентка Софія Емурлаєва). А друге та третє місце посіли команди груп МЕУ 14 1/9 та ДЗ 15 1-2/9, яких відповідно представляли студенти Марчук Данило та Марія Філенко. Кожна з команд-переможниць, крім схвалення присутніх, отримала Почесну грамоту та спеціальний приз від журі. Наостанок можна побажати, щоб подібні конкурси з різної тематики стали традицією у нашому коледжі.

10 грудня збірна команда студентів груп РПЗ 16 1-2/9 «Ліга справедливості», яку підготували викладачі Бабенко М.С. та Щербина В.П., взяла участь у ІІІ обласному турнірі юних правознавців на базі Запорізького національного університету спільно із Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області. ЗНУ зустрів наших конкурсантів святковою програмою, а також відомими правознавцями Запоріжжя. Нажаль, наша команда не пройшла в наступний тур змагань, але отримала задоволення та багато цікавої інформації.


Тиждень ПЦК «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд»

З 28.11.2016 р. проходив тиждень ПЦК МЕУ.

Розпочалися заходи традиційно з 4-го курсу. Представник організації GET UNDP Україна прочитав лекцію про енергоефективні лампи. Крім цікавої інформації хлопці отримали газети, рекламні проспекти та пам`ятні подарунки. Також серед студентів 4-го курсу голова ПЦК МЕУ Іваненко Є.П. провів конкурс «Найкращий з професії» - 01.12.2016.

На 1-му – теоретичному етапі студенти відповідали на тести. Хлопці, які набрали найбільшу кількість балів взяли участь в практичному турнірі, де були випробування з пайки, виміру опору різними засобами, збірки схеми та заходів реанімації. Перше місце посіла група МЕУ 13 2/9. Для першого курсу викладачі Селецька Я.В. та Паталах Д.Г. провели брейн-ринг з основних понять фізики. За підсумками змагань 1-е місце посіла група МЕУ 16 1/9.

Свої знання з електротехнічного вимірювання, загальної електротехніки перевірили й студенти 2-го курсу під час конкурсу «Що? Де? Коли?», який 30.11.2016 провели викладачі Фащевська Т.М., Фісун М.К.

Для мешканців гуртожитку викладач Бондаренко О.О. провів лекцію-бесіду «Про новітні види приводів», використовуючи спеціально підготовлений відеофільм.

Завершився тиждень ПЦК святковим вечором до Дня енергетика.

5 грудня 2016 року електротехнічне відділення підвело підсумки тижня ПЦК “Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд”, а також привітало усіх з професійним святом Днем енергетика.

На вечорі, який вели студентка групи МЕУ 15 2/9 Головіна Марина й студент групи МЕУ 13 1/9 Олешко Олександр, були присутні усі вісім груп відділення.

Вірш “Енергетику присвячується” виконав студент групи МЕУ 16 2/9 Квітка Тарас, пісню під гітару – студент групи МЕУ 14 1/9 Марчук Даніїл. В цьому навчальному році до нашої електротехнічної родини прийшло поповнення. Хлопці-першокурсники показали себе гідними студентами нашого відділення і в спорті, і в культмасових заходах, і в художній самодіяльності.

Згадали також і минулий 2015-2016 н.р. За допомогою відеопроектора гостям показали слайди й відеохроніку з найбільш цікавими подіями й досягненнями. За підсумками 2015-2016 н.р. найкращою групою відділення стала група МЕУ 14 1/9 (кл. керівник Шимова Л.Г.); кращими студентами: Герман Д., Гавров А., Яковлев О., Голобородько Є., Матросов Є., Рожко В., Руденко О., Нефьодов В.

Голова ПЦК МЕУ Іваненко Є.П. нагородив найкращих студентів за підсумками конкурсу «Найкращий з професії».

Завідуюча електротехнічного відділення Бабенко М.С. вручила подяки учасникам конкурсу презентацій «Моя професія - енергетик».

На завершення свята Дзюба Марина, студентка групи МЕУ 16 1/9, виконала пісню «Все буде добре».
Зі святом, студенти!

День студента традиційно відзначається 17-го листопада. Студентські роки – найцікавіші та найвеселіші у житті кожної людини. Навіть через багато років у спогадах залишаються яскраві моменти.

На початку заходу директор коледжу Рябенко Євген Миколайович звернувся до студентів з найкращими побажаннями та нагородив грамотами за відмінне навчання, успіхи у практичній підготовці та активну громадську позицію.

Грамоти та торти отримали класні керівники груп-переможців конкурсу на кращу навчальну групу за підсумками 2015-2016 навчального року. На свято завітав ректор університету Сергій Бєліков. Він привітав студентів коледжу та вручив пам'ятну грамоту Катерині Назаренко, яка напередодні свята у кінозалі ім. Довженко була визнана переможницею обласного конкурсу "Студент року - 2016" у номінації "Кращий студент року ВНЗ І-ІІ рівня акредитації".

А потім відбувся святковий концерт. Напрочуд багато студентів і викладачів коледжу завітали на урочистості, які організували юні дарування закладу. Те, що у нашому коледжі навчаються талановиті студенти сумнівів не виникає ні в кого. Пісні, вірші, веселі мініатюри та інструментальні композиції лунали протягом концерту та підіймали настрій присутнім. Їх виступи є невід’ємною частиною життя навчального закладу.

Бажаємо всім студентам успіхів у навчанні, натхнення, майбутнього професійного становлення та кар’єрного зросту! Нехай ваша молодість пульсує барвами можливостей для побудови щасливого майбутнього!