Запорізький електротехнічний коледж
Запорізький електротехнічний коледж  
Запорізький електротехнічний коледж
Головна сторінка
Новини
Наше життя
Історія ЗЕТК
Керівництво коледжу
Спеціальності
Умови прийому
Защита персональних даних
Контакти
Спорт
Благодійний фонд
Державні закупівлі
Новини

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія

lorem

lorem

Новини


Вітаємо переможців!!!

Команда коледжу «Природознавці» під керівництвом викладачів Сидоренко О.С. та Черкасової Ю.В. пройшла відбір серед 255 команд і була запрошена до м. Києва для участі у фінальному турі Всеукраїнського інтернет-турніру із природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація», який був організований Малою академією наук України.

За результатами змагання, яке відбулося 20 грудня 2017 року, команда посіла ІІ місце. Усі студенти отримали почесні грамоти та цінні призи, а також сертифікати на придбання коледжем п’ятнадцяти ліцензій для програми «Minecraft» від Microsoft та цифрового вимірювального комплексу для кабінету хімії.

До складу команди входили студенти груп І та ІІ курсів: Костюков Денис (РПЗ 17 1/9), Кубанських Альона (РПЗ 17 1/9), Линник Наталія (ЕП 16 1/9), Луценко Владислав (РПЗ 17 1/9), Семенов Олександр (ЕМА 16 1/9), Скорик Олесь (ДЗ 17 1/9).


Новорічна акція «Дід Мороз - 2018»

Щорічно в Запоріжжі проводиться міська благодійна акція «Дід Мороз», покликана надати увагу і турботу тим, хто в цьому має особливу потребу - дітям з обмеженими можливостями. 20 грудня 2017 року біля стін Запорізької міської ради зібралися Діди Морози, щоб привітати з Новорічними та Різдвяними святами дітей, які за станом здоров'я не виходять з дому. Серед учасників акції були студенти нашого коледжу.


Потяг Святого Миколая завітав до Запоріжжя

Напередодні Дня Святого Миколая у Запоріжжі побував десятий потяг національного єднання «Труханівська Січ».

Зустріти гостей на вокзалі «Запоріжжя-1» зібралися десятки наших земляків, представники обласної та міської влади, волонтери, батьки з дітлахами.

Свято продовжилося в Палаці культури «ЗАЗ», куди прийшли запорізькі учні, студенти, вихованці інтернатів, військовослужбовці.

У рамках заходу також відбулося нагородження. Подяки від обласної влади вручили 27 коледжам (в тому числі і колективу ЗЕТК ЗНТУ), школам та дитсадкам, педагоги та вихованці яких постійно передають на фронт солодкі подарунки, прапори, листівки та малюнки для українських захисників.

Потяг «Труханівська Січ» продовжив свій шлях на Донбас, де побуває в Маріуполі, Волновасі, Покровську та Сватовому.


Обласний форум громадських організацій, що здійснюють свою діяльність у сфері національно-патріотичного виховання

12 грудня 2017 року студенти Запорізького електротехнічного коледжу відвідали обласний форум громадських організацій, що здійснюють свою діяльність у сфері національно-патріотичного виховання. Захід зібрав 12 організацій патріотично-виховного спрямування, а також близько 100 учасників. У складі форуму були такі ГО, як «Всеукраїнська федерація «СПАС», Запорізьке військо низове «Запорозька Січ», Запорізьке обласне відділення Товариства сприяння обороні України, Запорізький обласний центр допомоги учасникам АТО, «Юнацький корпус Запоріжжя», «Хортицький полк», Національна скаутська організація «ПЛАСТ», Скаутська організація «Слідопит», «Аксіома відпочинку та розвитку», Запорізьке територіальне відділення Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, «Вогник Запоріжжя», ВГО «Сокіл». Їхні представники презентували свої напрацювання, проводили майстер-класи, живі тренування, як, наприклад, навчали всіх охочих азам самооборони, стрільби, та навіть дресуванню службових собак. По завершенні форуму був проведений круглий стіл на тему «Роль громадських організацій у вирішення питань національно-патріотичного виховання молоді в Запорізькій області. Актуальні проблеми та шляхи їх вирішення», на якому активісти могли поділитися своїм досвідом з колегами та вирішити нагальні питання своєї подальшої діяльності в межах регіону.


Вітаємо
Дяченко Максима (РПЗ 16 2/9) та Харченко Марію (ДЗ 16 1/9),
яких нагороджено Подякою Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації
за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху в
Запорізькій області, проявлену соціальну ініціативу,
небайдужість до майбутнього рідного краю
та з нагоди Міжнародного дня волонтера!

Вітаємо переможців – студентів ЗЕТК ЗНТУ!

Українцева Євгенія,
студентка групи РПЗ 16 2/9,
посіла І місце серед учасників
2 рівня обласного етапу
ХVІІІ Міжнародного конкурсу
з української мови ім. Петра Яцика.

Голєва Валерія,
студентка групи РПЗ 17 1/9,
посіла ІІ місце серед учасників
1 рівня обласного етапу
ХVІІІ Міжнародного конкурсу
з української мови ім. Петра Яцика.

Щиро вітаємо переможців,
бажаємо їм творчої наснаги й
подальших успіхів у підкоренні нових висот!

Нова зала – нові рекорди

7 грудня 2017 р. в коледжі відбулося відкриття оновленої спортивної зали. Розпочався захід словами привітання директора коледжу Рябенка Є.М. Слово мали також ректор ЗНТУ Бєліков С.Б., заступник директора Департаменту освіти і науки ЗОДА Захарчук В.М., заступник начальника Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Ковпак В.О., які подякували за те, що студенти та викладачі коледжу приділяють значну увагу спорту. На заході був присутній директор Запорізького будівельного коледжу Камєнєв О.С., який надавав допомогу у здійсненні ремонту зали.

Під час відкриття було винесено подяку студентам груп МЕУ 16 1/9, МЕУ 16 2/9 та ЕМА 16 1/9, які надавали допомогу в ремонтних роботах та доклали всіх зусиль, щоб коледж мав оновлену спортивну залу.

Завершився захід промовою керівника фізичного виховання коледжу Ходуса В.І., який привітав студентів із новою можливістю ставити нові рекорди.


Зустріч з ветеранами коледжу

30 листопада 2017 року в читальній залі відбулася зустріч з ветеранами коледжу. Захід пройшов в теплій дружній атмосфері. Під час зустрічі студенти вітали ветеранів цікавими виступами та розповідали про своє студентське життя. Завершилась зустріч солодким столом та врученням подарунків.


Всеукраїнський дебатний турнір

26 листопада 2017 року у конференц-залі стадіону «Славутич-Арена» відбувся Всеукраїнський дебатний турнір, на якому студенти показували своє вміння конструктивно вести дискусію, логічно мислити і знаходити переконливі аргументи у будь-якій суперечці.

У складі команди "Конфетки" відстоювала свою думку і студентка нашого коледжу Карленко Тетяна (ТОМ 15 2/9). Завдяки наполегливості, швидкості мислення та обізнаності команда у загальному заліку посіла почесне 2 місце.


Всеукраїнський фестиваль «Філософія щастя»

16.11.2017р. на базі Запорізького національного університету відбувся V Всеукраїнський фестиваль «Філософія щастя». Традиційно у фестивалі взяв участь й наш коледж. Команду «Щасливі люди» представляли студенти 4-го курсу спеціальності «Дизайн»: Ємурлаєва С. (капітан), Тугушева Є., Аскеров В., Волкова А., Плехун А., Вертелецька О. Команді фестиваль дуже сподобався. Доброзичлива атмосфера, уважні організатори й подарунки за участь залишили приємні спогади в серцях учасників.Щиро вітаємо
переможницю обласного конкурсу «Студент року 2017»
у номінації
«Кращий студент року
вищого навчального закладу
І-ІІ рівнів акредитації»
Карась Ольгу,
студентку гр. РПЗ 14 1/9!
Бажаємо успіхів, натхнення, великих перемог у майбутньому!

Акція "Випускник-2018"

17 листопада 2017 року представниками приймальної комісії та адміністрації коледжу було здійснено виїзд у Веселівський район для участі в акції "Випускник-2018". Акцію було організовано Веселівською райдержадміністрацією та районним центром зайнятості. Було роздано інформаційні матеріали щодо вступу до коледжу більш ніж 200 учням шкіл району, а також проведено презентацію спеціальностей коледжу та умов навчання.


Вітаємо студентів коледжу,
яким відповідно до рішення Запорізького міськвиконкому призначено стипендію міського голови м. Запоріжжя
на ІІ півріччя 2017 року!
Бажаємо їм подальших успіхів у підкоренні нових висот!
Сташенко Данило ЕМА 14 2/9
Соколов Ярослав МЕУ 15 2/9
Колеснік Іван РПЗ 14 1/9


ОГОЛОШЕННЯ
Запорізький електротехнічний коледж Запорізького національного технічного університету
здійснює набір слухачів на підготовчі курси

Ефективність навчання забезпечується завдяки підбору матеріалу на основі програм вступних випробувань до Запорізького електротехнічного коледжу ЗНТУ, викладанню на підготовчих курсах висококваліфікованого викладацького складу, чіткій організації навчального процесу.

Слухачам, які закінчили підготовчі курси, при вступі на технічні спеціальності до загального рейтингу додаються додаткові бали за результатами навчання. Показником ефективності роботи підготовчих курсів є високий відсоток вступу їх випускників до коледжу.

На курсах для вступу на технічні спеціальності:

 • «Розробка програмного забезпечення»;
 • «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях»;
 • «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд»;
 • «Виробництво електричних машин і апаратів»;
 • «Конструювання, виготовлення та технічне обслуговування виробів електронної техніки» та спеціальність
 • «Економіка підприємства» (тривалість 6 місяців) проводиться підготовка за наступними дисциплінами: «Математика», «Українська мова»;
 • для вступу на спеціальність «Дизайн» (тривалість 7 місяців) – «Рисунок», «Композиція», «Українська мова».

  Вартість підготовчих курсів у 2017-2018 н.р. становить:
  6 місяців – 1200 грн.
  7 місяців – 1600 грн.

  Початок занять відбуватиметься відповідно до комплектування груп.
  Перелік документів, які подаються для зарахування на підготовчі курси:
 • копія ІD карти або свідоцтва про народження учня;
 • копія ідентифікаційного коду учня;
 • 2 фото 3х4;
 • ідентифікаційний код та паспорт одного з батьків (оригінали);
 • 20 аркушів А4.

  Прийом документів відбувається щодня з 9.00 до 12.00 та з 13.00 до 16.00, крім суботи та неділі, за адресою: проспект Соборний, 194 (зупинка транспорту «Вулиця Миру»), к. 33. Телефон для довідок: (061) 233-27-03, 066-755-41-51, 068-474-95-25.


  Вітаємо!

  12 жовтня 2017 року збірна команда гуртожитку ЗЕТК ЗНТУ вперше виборола Кубок студмістечка ЗНТУ з міні-футболу.

  Команда переможців: Холод К. (КВЕТ 15 1/9) – найкращий воротар змагань, Мітуріч О. (ТОМ 14 1/9), Малигін О. (ТОМ 14 1/9), Дмитренко Д. (ЗНТУ), Половков М. (ЗНТУ).


  Участь в IT-форумі

  29 вересня 2017 року студенти нашого коледжу груп РПЗ 14 1/9 та РПЗ 14 2/9 стали учасниками п'ятого IT-форуму. Кожен студент мав змогу отримати безцінний досвід, прослухати цікаві лекції та задати власні питання спікерам, успішним діячам сучасного бізнесу, пов'язаного з інформаційними технологіями. Не оминули стороною хлопці та дівчата і інформаційні стенди, презентації, інтерактивні заходи та цікаві розіграші. Усі залишилися надзвичайно задоволеними форумом, тому що кожен мав змогу знайти певну цікавинку для себе та гарно провести час.


  Вітаємо переможців конкурсу
  «Класний керівник року»
  за підсумками 2016 – 2017 навчального року:
 • Ганзіну Н.В. (ЕМА 14 2/9)
 • Тимофієнко Н.М. (РПЗ 14 1/9)
 • Томатіну О.О. (ТОМ 14 1/9)
 • Фащевську Т.М. (МЕУ 16 1/9)

  Вітаємо переможців конкурсу
  «Викладач року»
  за підсумками 2016 – 2017 навчального року:
 • Бабенко Н.В. (ПЦК спеціальності «РПЗ»)
 • Бондаренко О.О. (ПЦК спеціальності «МЕУ»)
 • Звірько Г.П. (ПЦК спеціальності «ЕП»)
 • Кутик О.В. (ПЦК спеціальності «КВЕТ»)
 • Рашевську Я.В. (ПЦК суспільних дисциплін)
 • Сергієнко В.С. (ПЦК спеціальності «ЕМА»)
 • Тимофієнко Н.М. (ПЦК природничо-математичних дисциплін)
 • Томатіну О.О. (ПЦК іноземних мов)
 • Шаравару О.О. (ПЦК спеціальності «ТОМ»)
 • Шимову Л.Г. (ПЦК українознавства та філології)

  Вітаємо переможців!

  26 вересня 2017 року минув черговий етап Битви Вищів, у якому студенти змагалися в інтелектуальній грі "Що? Де? Коли?". Студенти нашого коледжу вибороли почесну бронзу, посів третє місце.

  Склад команди:
  1. Назаренко Олена (РПЗ 14 1/9)
  2. Заверіко Денис (РПЗ 14 1/9)
  3. Тіщенко Єгор (РПЗ 14 1/9)
  4. Колпаков Дмитро (РПЗ 15 1/9)
  5. Жук Віктор (РПЗ 15 1/9)
  6. Горбачов Владислав (РПЗ 16 2/9)

  «Посвята в студенти»

  30 серпня 2017 року в ЗЕТК ЗНТУ відбулося традиційне свято «Посвята в студенти».

  Першим привітав нове поповнення директор коледжу Рябенко Є.М. З вітальними словами й найщирішими побажаннями до першокурсників звернулися присутні на святі почесні гості.

  На святі також зі словами подяки й обіцянкою: гордо нести ім’я студента Запорізького електротехнічного коледжу – виступили першокурсники, які найкраще склали вступні іспити. Саме вони отримали символічні ключ від знань та залікову книжку від директора коледжу.

  Прозвучав для першокурсників і перший дзвінок, який дала заступник директора з навчально-виховної роботи Захар’єва І.М.

  За традицією свято закінчилося гімном коледжу у виконанні хору.

  Що ж, у добру путь! Бажаємо першокурсникам легкого навчання й цікавого студентського життя!


  Увага!
  Шановні абітурієнти та їх батьки!
  Адміністрація Запорізького електротехнічного коледжу повідомляє, що у зв’язку з технічними проблемами телефони приймальної комісії тимчасово не працюють. Для отримання інформації щодо вступу до коледжу просимо звертатися за такими телефонами:
  - 0667633352 – денна форма навчання;
  - 0661889193 - заочна форма навчання.
  Просимо вибачення за тимчасові незручності.

  «Що? Де? Коли?». Кубок Метінвеста

  16 червня 2017 року відбулися змагання з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Наші студенти посіли третє місце у відбірковому етапі Кубка Метінвеста і запрошені підтвердити свої знання на загальноукраїнському етапі у Києві.

  Склад команди:

  Назаренко Олена, капітан, РПЗ 14 1/9;

  Заверіко Денис, РПЗ 14 1/9;

  Кулік Андрій, КВЕТ 15 1/9.

  Легіонери (запрошені гравці):

  Моісєєв Ігор, колегіум «Елінт»;

  Проценко Дмитро, колегіум «Елінт».

  Вітаємо переможців!


  Щиро вітаємо
  Кір’янова Павла,
  студента групи РПЗ 16 2/9,
  який посів ІІІ місце на
  Всеукраїнській олімпіаді з математики!
  Висловлюємо подяку викладачеві коледжу Тимофієнко Н.М.
  за підготовку переможця!

  СВЯТО ВЕСНИ Й ПРАЦІ

  27 квітня 2017 року в ЗЕТК ЗНТУ відбувся святковий концерт, присвячений Дню праці. Студентів та викладачів коледжу привітав самобутній мистецький ансамбль бандуристів «Божена». Усі присутні мали чудову можливість насолодитися чарівним співом талановитих артистів, почути нові кавер-версії композицій сучасних українських виконавців та популярних західних гуртів, класичну та народну музику. Концертна програма «BANDURA-STYLE» поєднала фольклорний стиль з музикою сучасності. Це була надзвичайна зустріч, яка створила в усіх присутніх святковий весняний настрій напередодні травневих свят.


  Вітаємо студентів коледжу!
  Колесніка Івана (РПЗ 14 1/9),
  Морозова Олексія (МЕУ 13 1/9),
  Новікова Кирила (ЕМА 13 2/9),
  яким призначено іменні стипендії Запорізького міськвиконкому
  за відмінне навчання та активну життєву позицію
  на І півріччя 2017 року!  Змагання для працівників ЗЕТК ЗНТУ «Вперед до перемоги!»

  30 березня 2017 року у спортивній залі коледжу пройшли змагання для працівників ЗЕТК ЗНТУ під девізом "Вперед до перемоги!". Програма заходу містила індивідуальні (дартс, точний кидок обруча, здуття повітряною кулькою пластикових стаканів, влучний кидок тенісного м’ячика, стрільба з пневматичної гвинтівки, пенальті з мікрофутзалу) та командні (естафета "Біатлон" та естафета з мильною кулькою) види.

  За підсумками всіх спортивних конкурсів суддівською колегією було визначено наступних переможців:

  1 місце - команда ПЦК ЕП
  2 місце - команда ПЦК РПЗ
  3 місце – команда АГЧ

  Фестиваль патріотичного слова та пісні
  «Україна – це я! Україна – це ти! Україна – це ми, Україна!»

  17 березня 2017 року на базі Запорізького педагогічного коледжу відбувся обласний фестиваль патріотичного слова та пісні «Україна – це я! Україна – це ти! Україна – це ми, Україна!» серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації м. Запоріжжя та Запорізької області. На заході виступ нашого коледжу був представлений авторським віршем «Лист незнайомому другові» студентки гр. РПЗ 151/9 Косенко Єлизавети та піснею «Так, я з України» у виконанні студентки гр. ДЗ 14 2/9 Емурлаєвої Софії.
  Вітаємо переможців!

  Карась Ольга,
  студентка групи РПЗ 14 1/9,
  посіла І місце серед учасників
  2 рівня обласного етапу
  ХVІІ Міжнародного конкурсу
  з української мови ім. Петра Яцика.

  Українцева Євгенія,
  студентка групи РПЗ 16 2/9,
  посіла ІІІ місце серед учасників
  1 рівня обласного етапу
  ХVІІ Міжнародного конкурсу
  з української мови ім. Петра Яцика.

  Щиро вітаємо переможців,
  бажаємо їм творчої наснаги й
  подальших успіхів у підкоренні нових висот!