Запорізький електротехнічний коледж
Запорізький електротехнічний коледж  
Запорізький електротехнічний коледж
Головна сторінка
Новини
Наше життя
Історія ЗЕТК
Керівництво коледжу
Спеціальності
Умови прийому
Защита персональних даних
Контакти
Спорт
Благодійний фонд
Державні закупівлі
Новини

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія

lorem

lorem

Спеціальності

    Запорізький електротехнічний коледж Запорізького національного технічного університету – це навчальний заклад, який атестований, ліцензований та акредитований. Коледж готує фахівців за спеціальностями:
  1. 1. Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки
  2. 2. Комп'ютерні технології в машинобудуванні
  3. 3. Електроустаткування підприємств і цивільних споруд
  4. 4. Економіка підприємства
  5. 5. Розробка програмного забезпечення
  6. 6. Електричні машини, електричні та електронні апарати
  7. 7. Дизайн

Запорізький електротехнічний коледж гарантує високий рівень знань. Навчальний заклад має добру матеріально-технічну базу: лабораторії і кабінети оснащені необхідним устаткуванням та комп'ютерною технікою, які дозволяють проводити теоретичне і практичне навчання на сучасному рівні відповідно до вимог кваліфікаційних характеристик молодших спеціалістів за фахом. Заняття проводяться за новітніми навчальними технологіями.

Запорізький електротехнічний коледж готує фахівців за денною та заочною формами навчання за держзамовленням і на контрактній основі. За бажанням студенти можуть здобути додаткові знання і вміння в центрі курсової перепідготовки та підвищення кваліфікації з комп'ютерних технологій, економіки, бухгалтерського обліку.

Після закінчення коледжу випускники мають змогу застосовувати свої знання і вміння на провідних підприємствах різних форм власності та підвищити свій освітній рівень з обраної спеціальності за скороченим терміном навчання у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації за інтегрованими навчальними планами.

У коледжі постійно діють підготовчі курси для надання знань з української мови, математики, основ інформатики та обчислювальної техніки, а також з рисунку, живопису і композиції.

Вгору ^