![](https://zetk.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/halloween2023_1-300x184.webp)
![](https://zetk.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/halloween2023_2-300x184.webp)
31 жовтня у коледжі пройшов захоплюючий кінопоказ мультфільму “Кароліна”. Так студенти за підтримки студради коледжу зустріли Гелловін!
Вони зібралися разом, щоб насолодитися цією незвичайною історією, адже мультфільм не лише розважив всіх присутніх, а й дав можливість відчути неймовірну атмосферу свята!
Чарівність й загадковість Гелловіну супроводжувала учасників заходу на кожному кроці! Захід проходив в укритті, кімнати були прикрашені оздобами Гелловіну, які були виготовлені руками самих студентів.🌙🍂Тож дякуємо всім, хто долучився до цієї незабутньої події! 🌟