Запобігання та протидія корупції

Повідомлення про прояви корупції

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у ВСП «Запорізький електротехнічний фаховий коледж НУ «Запорізька політехніка» – Пачколін Юрій Ефтович (заступник директора з навчальної роботи)

Інформація про прояви корупції з боку посадових осіб та працівників ВСП «Запорізький електротехнічний фаховий коледж НУ «Запорізька політехніка» може бути повідомлена письмово за адресою:

  • 69019, Україна, м. Запоріжжя, проспект Соборний , 194;
  • електронним листом на адресу: zetkzntu2018@ukr.net;
  • за телефоном «гарячої лінії»: +38 (061) 233-01-23.

Інформація може надаватися анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов`язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом ВСП «ЗЕФК НУ «Запорізька політехніка» як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».