4 червня студенти та викладачі коледжу долучились до відзначення Міжнародного дня безневинних дітей-жертв агресії й взяли участь в Акції «Голоси дітей», яка була започаткована першою леді Оленою Зеленською й присвячена пам’яті маленьких українців, чиє життя забрала війна.
![Акція «Голоси дітей»](https://zetk.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/Holosy-ditei-2-225x300.webp)
![Акція «Голоси дітей»](https://zetk.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/Holosy-ditei-4-225x300.webp)
У цей день в студентських групах пройшли години спілкування, хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих у війні, розв’язаної рф. І, як пам’ять за загиблими, зазвучали дзвіночки, які студенти та викладачі прикріпили на деревах біля своїх будинків та біля коледжу.
Пам’ятаємо й крокуємо ДО ПЕРЕМОГИ!