28 червня у Запорізькому електротехнічному фаховому коледжі пройшло Свято вручення дипломів. Пролетіли роки – й колишні першокурсники сьогодні стали випускниками. Це святкова й щемлива мить, коли студенти, яких вже по праву можна назвати фаховими молодшими бакалаврами, прощаються з коледжем.
До присутніх звернувся проректор з наукової роботи Національного університету «Запорізька політехніка» Вадим Шаломєєв, який побажав випускникам досягати нових висот і запросив на навчання до Запорізької політехніки, де кожен може обрати свій шлях серед великого спектру напрямків для здобуття нового рівня освіти.
![](https://zetk.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/sviato-vruchennia-dyplomiv-4-300x184.webp)
![](https://zetk.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/sviato-vruchennia-dyplomiv-3-300x184.webp)
Директор коледжу Олександр Назаров привітав студентів із закінченням певного освітнього етапу, побажав рухатись уперед й здійснювати свої мрії.
![](https://zetk.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/sviato-vruchennia-dyplomiv-5-300x184.webp)
![](https://zetk.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/sviato-vruchennia-dyplomiv-6-300x184.webp)
Студентське самоврядування підготувало для випускників відео- та музичний подарунок. Найкращі студенти відзначені грамотами, а вершиною свята стало вручення дипломів з відзнакою.
Вітаємо наших випускників!
Фото: