![](https://zetk.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/sertNazustrich2-213x300.webp)
![](https://zetk.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/sertNazustrich1-300x184.webp)
Студенти коледжу за підтримки керівника фізичного виховання Ходуса Вадима взяли участь у першому Всеукраїнському онлайн-фестивалі «Назустріч Успіху».
Дякуємо Українській федерації «Спорт заради розвитку» за можливість долучитись до заходів з популяризації рухової активності та здорового способу життя серед молоді в рамках Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна». Ми завжди раді отримувати заслужені нагороди.