6 червня у стінах НУ «Запорізька політехніка» розпочав свою роботу Всеукраїнський форум «Дні освітнього лідерства», на якому були присутні представники адміністрації та педагогічного колективу Запорізького електротехнічного фахового коледжу. Провідна тема форуму: «Майбутнє української освіти: лідерство, яке змінює». Форум має на меті обговорення та відпрацювання шляхів розбудови і зміцнення освітянської спільноти, інтеграції наших закладів освіти до європейського освітнього простору.
Цікавою, насиченою була й робота молодіжної секції, в якій взяли участь представники студентського самоврядування коледжу. На форумі виступали очільники молодіжних об’єднань і студентських самоврядувань закладів освіти України, говорили про інструменти прогресивного молодіжного лідерства.
![ЗЕФК на Всеукраїнському форумі «Дні освітнього лідерства»](https://zetk.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/Dni-osvitnoho-liderstva-3-240x300.webp)
![ЗЕФК на Всеукраїнському форумі «Дні освітнього лідерства»](https://zetk.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/Dni-osvitnoho-liderstva-4-e1717827642342.webp)
Робота форуму продовжується. Працюємо разом, крокуємо ДО ПЕРЕМОГИ!